Düzce Soylu Dizel Bosch Yetkili Servisimiz, tamamı uzman olan  deneyimli kadrosu ile dizel motorlu araçların hassas parçalardan oluşan dizel pompa ve enjektörlerinin bakım, ayar ve revizyonunu, Bosch Diesel Center Kalite güvencesi ile modern ve orijinal ekipmanları ile en kısa sürede ve müşteri isteklerini ön plana alarak gerçekleştirmektedir.

Bosch Yetkili Servisimizde ki Hizmetlerimiz
  • Common Rail Pompa Ve Enjektörler
  • Mekanik Sıra Tipi Ve EDC Sıra tipi Pompalar
  • Mekanik Yıldız ve EDC Yıldız Pompalar
  • Elektronik Birim Pompalar ( EUP )
  • Zexel RED 3 Ve RED 4 Pompalar
  • Vp29 – Vp30 – vp44 Pompalar


Binek Araç Pompaları

Tüm dizel binek araçlar, ticari ve hususi otomobil motorları için gerekli olan dizel pompa ve enjektör bilimum aksamına yönelik yedek parça, tamir, satış, montaj ve revizyon hizmetidir. Ayrıca elektronik pompa, common rail ve yeni nesil dizel sistemlerinin tamir, bakım, onarım, yedek parça, servis, montaj hizmetimiz servisimizde sunulmaktadır.

Hafif Ticari Araç Pompaları

Tüm dizel hafif ticari araç motorları için gerekli olan dizel pompa ve enjektör bilimum aksamına yönelik yedek parça, tamir, satış, montaj ve revizyon hizmetidir. Ayrıca elektronik pompa , common rail ve yeni nesil dizel sistemlerinin tamir, bakım, onarım, yedek parça, servis, montaj hizmetimiz servisimizde sunulmaktadır.

Çekici Ve Tır Motorları Pompaları

Çekici ve tır grubu tüm araçların motorin akaryakıtını kullanan tüm motorların pompa, enjektör ve bilimum aksamları için gerekli olan yedek parça, tamir, sıfır ve ikinci el satış, montaj ve revizyon hizmetidir.

İş Makinaları Pompaları

İş Makinaları pompaları Kazıcı, kırıcı, forklift, kepçe, dozer, mikser vb. tüm iş ağır ve hafif iş makinalarında motorin akaryakıtını kullanan tüm motorların pompa, enjektör aksamları için gerekli olan yedek parça, tamir, sıfır ve ikinci el satış, montaj ve revizyon hizmetidir.


Gemi Motorları Pompaları

Jenaratör grubunda motorin akaryakıtını kullanan tüm motorların pompa, enjektör ve bilimum aksamları için gerekli olan yedek parça, tamir, sıfır ve ikinci el satış, montaj ve revizyon hizmetidir.

Düzce Soylu Dizel Pompa

Firmamız, kuruluşundan bu yana oluşturduğumuz güveni koruyarak, müşterilerine olan saygısı doğrultusunda verimli ve kaliteli ürünlerle beklentileri karşılamak, pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak ve bunları yaparken imajını ve prestijini yükseltmek temel kalite politikasıdır.
Düzce Soylu Dizel Pompa Bosch Yetkili Servisimizde tüm dizel motorlarının enjektör , pompa işlemleri , aracınızın bakım ayar ve revizyonları modern ekipmanlar ve üstün tecrübemiz ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.