Enjektör dizel araçlarda mazotu pistonlara püskürten en önemli ve hassas parçalardan biridir. Enjektörler, yakıtı çok ince şekilde püskürtürler, yakıt kanalları ise çok dardır. Kullanılan  kalitesiz yakıtlar sebebiyle bu kanallar tıkanır ve sonucunda enjektörler arıza yapar. Enjektörler pahalı parçalar olduğundan arızalandığında önce tamir yoluna gidilir eğer tamir edilemezse değişimi gerekir.
Aracınızda siyah duman atma , şakırdama , yakıt tüketiminde artış , çekiş düşüklüğü , geç çalışma gibi problemler varsa enjektörlerin arıza yapması en olası durumdur.

Düzce Soylu Dizel Bosch Yetkili Servisi olarak marka model gözetmeksizin tüm dizel motorlarında garantili pompa ve enjektör bakım onarım ve tamiri yapılmaktadır.

Düzce Soylu Dizel Pompa

Firmamız, kuruluşundan bu yana oluşturduğumuz güveni koruyarak, müşterilerine olan saygısı doğrultusunda verimli ve kaliteli ürünlerle beklentileri karşılamak, pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak ve bunları yaparken imajını ve prestijini yükseltmek temel kalite politikasıdır.
Düzce Soylu Dizel Pompa Bosch Yetkili Servisimizde tüm dizel motorlarının enjektör , pompa işlemleri , aracınızın bakım ayar ve revizyonları modern ekipmanlar ve üstün tecrübemiz ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.