Araçtaki pompa ve enjektör kaynaklı eksiklikleri ve arızaları gidermek amacıyla yapılan bilgisayarlı arıza tespiti, araçtaki arızayı tespit etmek amacıyla kullanılan cihazdır. Bu cihaz sayesinde araçtaki arızayı net olarak ortaya çıkarıp arızayı gidermeye yönelik gerekli çalışmalar yapılabilmektedir.

Arıza tespit cihazları modern otomobillerde bulunan elektronik beyin diye tabir edilen Elektronic Control Unit – ECU denilen ünitelerle haberleşerek otomobillerin her türlü aksam ve parçaları hakkında bilgi alan ve bu ünitelere kaydedilen arızaları okuyan, hata kodlarını silen, kodlama yapabilen ve yeni takılan parçaları alıştırma yapan ve daha bir çok işlevi yerine getiren cihazlardır.

Aracınızın Bilgisayarlı Arıza Tespiti Düzce Soylu Dizel Pompa Bosch Yetkili Servis İşinde Uzman kadrosu tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

Düzce Soylu Dizel Pompa

Firmamız, kuruluşundan bu yana oluşturduğumuz güveni koruyarak, müşterilerine olan saygısı doğrultusunda verimli ve kaliteli ürünlerle beklentileri karşılamak, pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak ve bunları yaparken imajını ve prestijini yükseltmek temel kalite politikasıdır.
Düzce Soylu Dizel Pompa Bosch Yetkili Servisimizde tüm dizel motorlarının enjektör , pompa işlemleri , aracınızın bakım ayar ve revizyonları modern ekipmanlar ve üstün tecrübemiz ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.